گاه...........نگار

| بدون نظر

مفلاگ ما ادیتورش به هم ریخته ... دیگه امکان تنظیمات متن موجود نیست ... اگر چیزی به هم ریخت خرده نگیرید <- (پیش درآمد بود)
--------------

گاه و بیگاه دور و بر آدم اتفاقاتی می افته که نمی توان نسبت به وجودشان بی تفاوت بود، آنقدر که گاهی اوقات لازم است که نظری هم داد؛ علناً. وبلاگ و مفلاگ اگر به هیچ دردی نخورد به این کار که می آید، حداقل. از توقف احتمالی و قریب الوقوع شهروند که بگذریم که این روزها با همه ارادت حال خواندنش هم نمی آید، چند نکته ای در حال فوران است که لازم است بگوییم:

1- بالاخره نمایش خارق العاده و سیرک مانند جناب علی آبادی در المپیک به آخر رسید. نمی دانم با چه رویی می خواهند توجیه کنند. گند کار برادران اصول پیشه از کجا که در نیامد و الخ. بازهم دم ساعی گرم که این آخرین روز یه آبرویی از ایران خرید. مانده ام که چگونه اجازه دادند امام زمان پای برگه حضور نماینده اصلاح طلبان در المپیک را امضا کند. (از دستشان در رفت). نکته جالبی که این چند روز بسیار نمود داشته، نقد بسیار تند صدا و سیما از وضعیت کاروان ایران در المپیک است. مگر اینکه ورزش باعث بشه فضای بسته سیاست و رسانه اندکی باز شود. کاری که پیشتر نیز تنها در برنامه های ورزشی مثل نود، شمه ای از آن دیده شده بود.

2- در کنار همه این اتفاق ها دو تا خبر دیگه هم جالب و متفاوت بود. یکی بحث حضور حدادی در ان بی ای که خیلی بالاتر از انتظار بود. به خصوص اینکه چند روز پیش سایت رسمی المپیک پکن عکس و خبرهای مربوط به حدادی رو در صفحه اول سایت خود زده بود. نکته جالب تر از این حضور گلشیفته فراهانی در یک فیلم هالیوودی بود. عکس گلشیفته و دی کاپریو رو که دیدم دچار ذوقمرگزدگی شدم. اگه جای دی کاپریو، مت دیمون بود حالش بیشتر بود ولی راسل کرو هم کمی نداره. فقط چند روزه دارم به این فکر می کنم که مگه فیلمی میشه هالیوودی باشه و نقش اول زنش دست نخورده از فیلم بیاد بیرون؟ البته این رو هم گفته اند که به خاطر حضور گلشیفته، تغییرات کوچکی در فیلمنامه داده شده تا معذوریت ها رعایت بشه. (نمردیم و تغییرات اندک رو هم فهمیدیم چیه. خدایا از این نعمت های اندکت ما را هم بی نصیب نگذار! آمین!).

ارسال نظر

درباره این نوشته

این صفحه حاوی یک نوشته است که توسط مجنون در 1 شهریور 1387 11:45 بعدازظهر منتشر شده است.

نامه ای برای حسین نوشته قبلی اين بلاگ بود

طرب نامه نوشته بعدی اين بلاگ است

نوشته های اخیر را می توانید در صفحه نخست مشاهده نمایید و یا به آرشیو مراجعه کنید تا تمامی نوشته ها را مشاهده کنید.